Závlahové systémy

 
Automatický závlahový systém je zařízení, jehož úkolem je dodat vodu rostlinám ve správný čas a ve správném množství. jeho používání nám pomůže udržet zdravý a krásný vzhled rostlin. Díky tomu pak může zahrada lépe sloužit jako místo, kde je možné příjemně relaxovat i aktivně odpočívat a nabírat energii.
 

Jaké výhody Vám přinese vybudování automatického závlahového systému?

 
 
 
 

1. Uspoří Vám čas

 
Spouštění závlahy je řízeno ovládací jednotkou, automaticky spouští zavlažování v kteroukoliv denní či noční hodinu i během Vaší dovolené.
 
 
 

2. Šetří Vaše náklady za vodu a energii

 
Ideální čas pro závlahu je noc. V této době jsou ztráty odpařování a intenzita větru nejmenší. Všechny řídící jednotky také mohou být vybaveny senzorem, který v případě deště přeruší zavlažování.
 
 
 
 
 

3. Rovnoměrně dodává vodu rostlinám

 
Postřikovače jsou rozmístěny na ploše tak, aby při zavlažování byla celá plocha přesně pokryta zálivkou stejně jako při dešti. Díky široké nabídce postřikovačů Toro jsme schopni optimálně zavlažit každý kout Vaší zahrady.
 
 
 

4. Ubírá starosti a práci se zavlažováním

 
Postřikovače pro trávníky jsou výsuvné. To znamená, že mimo dobu zavlažování jsou ukryty pod povrchem půdy a pouze při zavlažování se tlakem vody vysunou a zavlažují. Po ukončení zavlažovacího cyklu se pomocí pružinového mechanismu zasunou zpět do pouzdra pod terén. Vyhnete se tak potížím s rozvíjením a uklízením hadic.
 
 
 
 
 

5. Snadné přizbůsobení závlahy potřebám rostlin

 
Každá řídicí jednotka Toro kromě možnosti zavlažovat v určitou denní či noční dobu také nabízí možnost nastavení a délky frekvence zálivky. Tímto nastavením systém může reagovat na skutečné potřeby rostlin v závislosti na jejich druhu, stanovišti a propustnosti půdy.
 
 
 
Závlahové systémy
 
 
 
 

Realizace zakázek

 
 
 
Kontaktujte naši firmu Závlahy - Jaroslav Hanousek