• +420 777 226 411
O firmě 5 Závlahové systémy

Závlahové systémy

Automatický závlahový systém je zařízení, jehož úkolem je dodat vodu rostlinám ve správný čas a ve správném množství. jeho používání nám pomůže udržet zdravý a krásný vzhled rostlin. Díky tomu pak může zahrada lépe sloužit jako místo, kde je možné příjemně relaxovat i aktivně odpočívat a nabírat energii.

JAKÉ VÝHODY VÁM PŘINESE VYBUDOVÁNÍ AUTOMATICKÉHO ZÁVLAHOVÉHO SYSTÉMU?

1. Uspoří Vám čas
Spouštění závlahy je řízeno ovládací jednotkou, automaticky spouští zavlažování v kteroukoliv denní či noční hodinu i během Vaší dovolené.

2. Šetří Vaše náklady za vodu a energii
Ideální čas pro závlahu je noc. V této době jsou ztráty odpařování a intenzita větru nejmenší. Všechny řídící jednotky také mohou být vybaveny senzorem, který v případě deště přeruší zavlažování.

3. Rovnoměrně dodává vodu rostlinám
Postřikovače jsou rozmístěny na ploše tak, aby při zavlažování byla celá plocha přesně pokryta zálivkou stejně jako při dešti. Díky široké nabídce postřikovačů Toro jsme schopni optimálně zavlažit každý kout Vaší zahrady.

4. Ubírá starosti a práci se zavlažováním
Postřikovače pro trávníky jsou výsuvné. To znamená, že mimo dobu zavlažování jsou ukryty pod povrchem půdy a pouze při zavlažování se tlakem vody vysunou a zavlažují. Po ukončení zavlažovacího cyklu se pomocí pružinového mechanismu zasunou zpět do pouzdra pod terén. Vyhnete se tak potížím s rozvíjením a uklízením hadic.

5. Snadné přizbůsobení závlahy potřebám rostlin
Každá řídicí jednotka Toro kromě možnosti zavlažovat v určitou denní či noční dobu také nabízí možnost nastavení a délky frekvence zálivky. Tímto nastavením systém může reagovat na skutečné potřeby rostlin v závislosti na jejich druhu, stanovišti a propustnosti půdy.

REALIZACE ZAKÁZEK

Kontaktujte naši firmu Závlahy – Jaroslav Hanousek